Over ons

alles over ZHE

ZHE Heijningen B.V.

ZHE Heijningen BV is een echt familiebedrijf en houdt zich sinds 1997 bezig met het op voorraad kopen van New Holland tractoren, verreikers, constructiemachines, werktuigen en oogstmachines zoals maaidorsers en balenpersen. 
Als grootste New Holland key-dealer van Nederland hebben wij doorlopend tractoren en machines op voorraad staan die we graag met u delen. 

Met een team van productspecialisten ondersteunen wij uw lokale New Holland dealer op het gebied van verkoop, marketingacties en productspecificaties van de nieuwste tractoren, werktuigen en (oogst)machines. Ook bedenken we graag met hen nieuwe acties en manieren om u als klant beter van dienst te kunnen zijn.

ZHE Trading B.V.

ZHE Trading B.V. is al sinds 1981 actief in de mechanisatiebranche.
Naast de verkoop van onderstaande door ZHE geïmporteerde A-merken beschikt ZHE over een uitgebreid onderdelenmagazijn met een ruim assortiment originele kwaliteitsonderdelen. 

ZHE beschikt daarnaast over een uitgebreide service afdeling met deskundige monteurs die dagelijks voor u klaar staan. Zij verrichten onderhoud en eventuele reparaties aan uw tractor, heftruck of andere machines.

Maak kennis met ons Team

Wij staan voor u klaar

Pieter Jan Pasman

Directie / Sales


pjpasman@zhe.nl
+31 6 53 31 83 64

Peter Kuijlen

Productspecialist / Sales
BCS, Pasquali, Ilmer, Rinieri, Rink & Zanon

p.kuijlen@zhe.nl
+31 6 22 30 34 13

Julian Vissers

Productspecialist / Sales
Hyundai intern transport

julian@zhe.nl
+31 6 81 15 43 33

Wim Molendijk

Werkplaats / Showroom


wim@zhe.nl
0168-467467

Albert van den Heuvel

Productspecialist
New Holland tractoren en verreikers

albert@zhe.nl
+31 6 51 53 07 56

Jaap Molendijk

Productspecialist
New Holland oogstmachines

jmolendijk@zhe.nl
+31 6 20 61 19 48

John Gijzen

Magazijn

magazijn@zhe.nl
0168-467467